POZNAJ DOKŁADNIE

NASZĄ OFERTĘ

 

DRUKARKI

Markowy sprzęt najwyższej jakości.

Drukarka jest niezwykle przydatnym urządzeniem w każdym biurze oraz coraz częściej także w domu. Drukarki dzielimy ze względu na kolor wydruku (monochromatyczne, kolorowe) oraz ze względu na metodę utrwalania obrazu (igłowe, atramentowe oraz laserowe).

Drukarki igłowe są najstarszym typem urządzeń drukujących dostępnych na rynku, a atramentowe choć cieszące się dużym zainteresowaniem przez swą niską cenę w zakupie, niosą ze sobą wolne tempo pracy i wysokie koszty eksploatacji.

Najbardziej popularnym, a zarazem przynoszącym użytkownikowi najwięcej korzyści jest typ laserowy i takich też urządzeń posiadamy w naszej ofercie najwięcej.

Wykorzystywane w nich materiały eksploatacyjne czyli tonery alternatywne, potrafią zapewnić niskie koszta wydruków - około 1 grosz za stronę.

W przeciwieństwie do tuszy, tonery mimo ewentualnego przestoju w pracy nie wysychają i nie narażają użytkownika na niepotrzebne straty finansowe.

Drukarki laserowe oferują takie funkcje jak duplex (automatyczny druk dwustronny, który zapewnia oszczędność papieru), oraz możliwość podpięcia do sieci i wi-fi, co umożliwia sprawną pracę kilku osobom jednocześnie.

Kolejną zaletą drukarek laserowych jest możliwość łatwego zdobycia części zamiennych w przypadku ewentualnej awarii, gdyż jest to jednoznaczne z niskimi kosztami naprawy. Jeśli chodzi natomiast o drukarki atramentowe, mało kto podejmuje się ich serwisowania, ponieważ jest to z reguły zabieg nieopłacalny dla właściciela sprzętu.

Urządzenia laserowe, mimo iż są droższe w zakupie od atramentowych, oferują zatem znacznie wyższy komfort pracy przy jednocześnie najniższych kosztach eksploatacji. Z tego głównie powodu są one bardzo popularne w takich instytucjach jak banki oraz przychodnie, gdzie oszczędność i bezawaryjność są wymogami nadrzędnymi.

 

KSEROKOPIARKI

Kserokopiarka jest urządzeniem wielofunkcyjnym, zapewniającym nabywcy największą ilość funkcji ze wszystkich dostępnych na rynku urządzeń drukujących. Przykładowe funkcje to m.in. faksowanie, kserowanie, drukowanie, skanowanie.

Zakup kserokopiarki gwarantuje minimalizację kosztów wydruku do kwoty nawet poniżej 1 grosza za stronę. Zostały one zaprojektowane w celu spełnienia wszystkich wymagań biurowych dużych grup roboczych. Posiadają łatwy w użyciu interfejs, narzędzia umożliwiające ograniczenie dostępu i śledzenie zużycia w celu kontroli kosztów, obsługę grubszego papieru oraz jego większą pojemność. Dzięki możliwości szyfrowania druku i uwierzytelniania sieciowego, poufne dane pozostają prywatne.


^ do góry

URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE

Idealne do małego biura. Urządzenie wielofunkcyjne jest doskonałym wyborem dla tych, którzy potrzebują kilku urządzeń w jednym. Dzięki niemu, przy zapotrzebowaniu na skanowanie, kserowanie, faksowanie, nie ma potrzeby zakupu każdego z tych urządzeń oddzielnie.

Jest ono świetną alternatywą dla firm oczekujących od urządzenia funkcji jak w kserokopiarce, przy jednoczesnej oszczędności miejsca oraz środków finansowych na jej zakup.


^ do góry

TUSZE I TONERY

Oryginalne oraz alternatywne na gwarancji. W sprzedaży posiadamy szeroką gamę produktów do wszystkich urządzeń drukujących w bardzo przystępnych cenach. Udzielamy pełnej gwarancji na nasze kompatybilne tusze i tonery, dzięki czemu mogą Państwo oszczędzać na kosztach wydruku, bez obaw o ewentualne awarie materiału, które zdarzają się niezwykle rzadko. Materiały zamienne są bardzo popularne ze względu na niższe koszty zakupu w porównaniu do oryginalnych, przy jednoczesnym zachowaniu ostrości wydruku i pełnych, nasyconych kolorów.

Trzeba jednak pamiętać iż jest znaczna różnica między niedrogim tonerem dobrej jakości, a tanim i jakości słabej. Przy zakupie materiału eksploatacyjnego, jedynym wyznacznikiem nie powinna być jak najniższa cena, gdyż jak z reguły bywa, to co najtańsze rzadko kiedy jest dobre.

Nasza firma zapewnia klientom tonery dobrej jakości w niewygórowanych cenach, dzięki którym użytkownik pracuje na swym urządzeniu bez ryzyka jego uszkodzenia, a my z satysfakcją możemy zapewnić gwarancję na każdy sprzedawany przez nas produkt, bez obaw o awarię.


^ do góry

NISZCZARKI

Każde przedsiębiorstwo ceniące sobie poufność swoich danych, nie może obyć się w biurze bez niszczarki. To często niedoceniane urządzenie okazuje się być bardzo przydatne w pracy, a coraz częściej także w domu. Dzięki niej prywatne informacje jak np. wyciągi bankowe, staną się niedostępne dla osób trzecich.

Ręczne niszczenie dokumentów nie jest w stanie uchronić nas przed niekontrolowanym wyciekiem danych osobowych, stąd na zakup niszczarki decyduje się już dziś prawie każda firma bez względu na prowadzoną działalność.

Niszczarki likwidują nośniki danych bardzo dokładnie, posługują się trzema rodzajami cięć i potrafią niszczyć nie tylko papier, ale także karty kredytowe, dyski twarde, płyty CD i DVD.

Aby zapewnić swojej firmie pełne bezpieczeństwo i nie pozwolić konkurencji na zdobycie poufnych danych odnośnie cen, produktów, kontrahentów czy tez strategii przedsiębiorstwa, pamiętaj o zaopatrzeniu swojego biura w niszczarkę i nie pozwól by istotne informacje dostały się w niepowołane ręce.

 

LAMINATORY

Urządzenie przeznaczone osobom, dla których estetyka dokumentów którymi się posługują ma znaczenie. Laminatory to proste w obsłudze urządzenia wzbogacające kolorystykę wydruków i zabezpieczające je przed działaniem czasu. Dokumenty, materiały reklamowe oraz fotografie oprawione za pomocą folii laminacyjnej stają się trwalsze i atrakcyjniejsze wizualnie.

Wydrukowane materiały są dzięki niej chronione przed wodą, brudem i wytarciem, a obwoluty i okładki wydawnictw uwydatnione, co wysoko podnosi estetykę nośnika informacji jakim jest papier. Laminowanie możliwe jest na gorąco oraz na zimno w dwóch formatach – A3 i A4.

Rób dobre wrażenie na swoich klientach, wręczając im efektownie oprawione oferty handlowe.


^ do góry

DZIERŻAWA

Z myślą o naszych klientach wprowadziliśmy dwa rozwiązania służące minimalizacji kosztów:

 • umowa dzierżawy
 • umowa CPC (koszt za kopię)

Program elastycznej dzierżawy pomoże uniknąć wysokich wydatków związanych z zakupem urządzeń oraz zminimalizować koszty kopiowania i drukowania.

Dzierżawa kserokopiarek bądź drukarek polega na wpłacaniu co miesiąc określonego czynszu za użytkowanie urządzenia, nie angażując przy tym środków własnych na jego zakup. Opłata jest ustalana zależnie od modelu i zadeklarowanej ilości kopii zawartej w czynszu dzierżawnym.

Powody dla których warto skorzystać z dzierżawy:

 • program elastycznej dzierżawy: warunki wynajmu indywidualnie dostosowane do potrzeb klienta, które można modyfikować nawet w trakcie trwania umowy
 • wszystko za wyjątkiem papieru i zszywek wliczone w cenę: urządzenie, usługi (naprawy, przeglądy, dostawa, instalacja), materiały eksploatacyjne oraz części
 • regulowanie tych samych należności raz w miesiącu, precyzyjna kontrola kosztów, wyeliminowanie niespodzianek
 • możliwość przeznaczenia kapitału na inwestycje związane z główną działalnością firmy zamiast na zakup urządzeń
 • wieloletnia gwarancja wliczona w cenę: to do nas należy rozwiązanie każdego problemu, poniesienie kosztów naprawy, nadzorowanie przeglądów, opłat recyclingowych etc.
 • zero straty czasu – w razie awarii urządzenia my za darmo wstawiamy zastępcze, tak by klient nie odczuł jej skutków i mógł nieprzerwanie zajmować się swoimi sprawami
 • 100% odliczone od podatku- koszty dzierżawy można odpisać jako koszt działalności gospodarczej
 • możliwość krótkoterminowego wynajmu np. dla organizatorów szkoleń, seminariów i targów
 • darmowe instalacje, infolinia serwisowa, szkolenia operatorskie, bieżąca pomoc konsultanta serwisowego
 • prawo nabycia użytkowanego sprzętu za promocyjną wartość końcową określoną w umowie.
   

Umowa koszt za kopię - CPC

Jest to umowa świadczona także na urządzeniach klienta, przy której jedynym wydatkiem jaki on ponosi jest zakup papieru i koszt za wykonaną kopię bądź wydruk. Klient nie musi się martwić ani o serwis swoich urządzeń, ani o koszt materiałów eksploatacyjnych, gdyż bierzemy odpowiedzialność za to na siebie.

       Zalety CPC

 • profilaktyczne okresowe przeglądy eksploatacyjne
 • szybka reakcja serwisu
 • na czas naprawy urządzenia maszyna zastępcza o podobnych lub lepszych parametrach
 • oszczędność czasu, którą nasz klient dawniej tracił na zamawianie materiałów eksploatacyjnych, serwisów i wszystko inne co wiąże się z utrzymywaniem maszyny w pełnej gotowości.
   

^ do góry

SERWIS

Świadczymy usługi z zakresu konserwacji, remontu oraz naprawy urządzeń drukujących w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym. Wykonujemy diagnostykę urządzeń oraz przeglądy okresowe w naszym punkcie serwisowym i na miejscu u klienta.
Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi oraz naprawy sprzętów biurowych.

Specjalizujemy się w serwisie urządzeń takich marek jak: HP, Sharp, Samsung, Kyocera Mita, Lexmark, Canon, Nashuatec, Brother, Epson, Ricoh, Philips, Toshiba, Oki, Xerox, Konica Minolta, Panasonic. Oferujemy Państwu wyspecjalizowany, profesjonalny serwis, dla którego zadowolenie klienta z naszych usług oraz sprzętu jest priorytetem.

 

Konserwacja drukarek

Dla przedsiębiorstw, które posiadają urządzenia różnych marek, nie ma ekonomiczniejszej i wygodniejszej formy serwisowania, niż zlecenie obsługi wszystkich urządzeń jednej firmie. Regularna konserwacja w znacznym stopniu wydłuża okres ich funkcjonalności, pozwala uniknąć awarii w najmniej spodziewanych momentach oraz znacznie wpływa na jakość wydruku. Z myślą o naszych klientach staramy się skrócić czas naprawy do minimum.

Zapewniamy:

 • gwarancję na wykonane usługi
 • okresowe przeglądy techniczne
 • szybki czas reakcji serwisu
 • naprawę sprzętu na miejscu, bądź urządzenie zastępcze na czas jego naprawy
 • doradztwo w zakresie prawidłowej pracy urządzeń i dobrania odpowiedniego sprzętu
 • dojazd na terenie Śląska gratis

 


^ do góry
PRODUCENCI
Copyright © 2015 by pikselomania.pl Wszystkie prawa zastrzeżone
Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies, tzw. ciasteczka. Kliknij "Zgadzam się", aby niniejsza informacja nie pojawiała się lub kliknij "polityka prywatności", aby dowiedzieć się, jak zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej.
Więcej   Zgadzam się